Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Autor Wątek: Jakie macie hobby?  (Przeczytany 64 razy)

Offline radiosha

• Nowy użytkownik
  • *
Jakie macie hobby?
« dnia: Kwiecień 04, 2015, 05:21:44 pm »
Czym się interesujecie?

Offline Marco

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Jakie macie hobby?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2015, 05:50:45 pm »
Sport. Dziś już jeden meczyk w tv za mną, za chwilę następny, a po nim kolejny :) I sobota zleci ;)

Offline jinxa

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2015, 12:56:07 pm »
Sport. Dziś już jeden meczyk w tv za mną, za chwilę następny, a po nim kolejny :) I sobota zleci ;)
To  takie hobby bardziej w teorii niż praktyce. U mnie takim jest muzyka - nie gram na żadnym instrumencie, ale uwielbiam słuchać, mam kilkaset płyt w swojej domowej kolekcji :)

Offline Marco

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2015, 01:51:14 pm »
Dla mnie hobby=zainteresowania. Czy to w teorii czy w praktyce, ważne, żeby mieć jakieś pasje.

Offline Kardimia

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2016, 03:53:40 pm »
Ja bardzo interesuje się motoryzacją, szczególnie francuską. Moim ulubieńcem jest oczywiście Renault. Teraz bardzo spodobał mi się ich nowy model Talisman: http://renault.jaszpol.pl/cars/talisman/informacje.html. Świetnie nawiązuje do francuskiego stylu - bo można wmawiać ludziom różne rzeczy, ale prawda jest taka, że jeśli chodzi o kunszt wnętrz aut to Renault nie ma zbyt wielu rywali :)