Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Autor Wątek: Jaką książkę ostatnio przeczytałaś/przeczytałeś ???  (Przeczytany 63 razy)

Offline Morena55

• Nowy użytkownik
  • *
Jaką książkę ostatnio przeczytałaś/przeczytałeś ???
« dnia: Luty 04, 2015, 09:02:10 am »
Bardzo lubię czytać książki :)
Moją ostatnio przeczytana książka to Harlan Coben - Na gorącym uczynku
Siedemnastoletnia Haley McWaid jest doskonałą uczennicą i chlubą swoich rodziców. Pewnego dnia nie powraca do domu. Po trzech miesiącach bezskutecznych poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze. Dan Mercer, pracownik opieki społecznej, wpada w pułapkę zastawioną przez reporterkę Wendy Tynes, realizującą program telewizyjny „Przyłapani na gorącym uczynku”, służący demaskowaniu przestępców seksualnych
Książka trzyma w napięciu od samego początku Polecam !

Offline osiczanka

• Administrator
  • Użytkownik
Odp: Jaką książkę ostatnio przeczytałaś/przeczytałeś ???
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2015, 10:59:53 am »
Ja aktualnie czytam "Rodzicielstwo bliskości" :)

Offline Silje

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2015, 12:18:56 pm »
Ja teraz wieczory spędzam nad "Zanim spłonę"Gaute Herivoll. Książki to moje największe hobby, uwielbiam czytać i dużo czasu na to poświęcam  ;)

Offline Morena55

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2015, 07:17:59 am »
Ja teraz wieczory spędzam nad "Zanim spłonę"Gaute Herivoll. Książki to moje największe hobby, uwielbiam czytać i dużo czasu na to poświęcam  ;)
to będziemy mieć wspólny temat :) Książki też uwielbiam czytać

Offline elleny

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 25, 2015, 10:51:33 pm »
teraz jestem w trakcie czytania kinga "cmentarz zwieżąt" już przeczytałam 3/4 i uważam, że to jedna z lepszych książek (horrorów) kinga

a wy? co czytacie ?:)

Offline Silje

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2015, 10:42:57 am »
Czytałam to, Elleny!  Fajna książka, chociaż można mieć po niej lekkie schizy, zwłaszcza jak ktoś jest wrażliwy  ;)

Offline zerrikanka

• Nowy użytkownik
  • *
  • Lublin
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 07, 2015, 06:50:02 pm »
Michel Bussi - Samolot bez niej

Lyse-Rose czy Emilie? Kim jest jedyna ocalała z katastrofy lotniczej osoba, trzymiesięczne niemowlę?
Dwie rodziny - bogata i biedna - walczą o opiekę nad dziewczynką, którą media ochrzciły Ważką. Osiemnaście lat po katastrofie prywatnemu detektywowi wynajętemu przez rodzinę, która przegrała w sądzie, wydaje się, że w końcu znalazł rozwiązanie zagadki. Pada jednak ofiarą morderstwa, zostawiając po sobie jedynie dziennik ze szczegółami prowadzonego przez lata śledztwa.